Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Алла ЛИМАРЕНКО

3 коментарі:

  1. Сучасний урок складно уявити без штучного інтелекту! Стало можливим полегшити процеси підготовки та проведення уроку, зробити його ефективним та захоплюючим з використанням ШІ. Але, дякую автору, що зазначено: ШІ не може замінити вчителя, його роль лишається ключовою. Окрема подяка автору за підняття проблеми академічної доброчесності, адже, на жаль, іноді про це забувають користувачі інтернету.

    ВідповістиВидалити
  2. Штучний інтелект дедалі активніше впроваджується в освіту, відкриваючи нові можливості для вчителів та учнів. Згодна з думкою про те, що ШІ не замінює вчителя, але стає потужним інструментом для покращення навчального процесу.

    ВідповістиВидалити
  3. Пані Алло, важливим аспектом є акцент на балансі між використанням технологій і людським фактором. Ви наголошує, що ШІ може бути допоміжним засобом, але не здатен замінити роль вчителя, особливо в контексті формування критичного мислення, моральних цінностей і національної ідентичності учнів. Цілком згодна!!! Окремо варто відзначити застереження авторки щодо надмірної залежності учнів від штучного інтелекту. В цілому стаття є важливим внеском у дискусію про майбутнє освіти в епоху технологій. Вона спонукає педагогів до осмислення ролі ШІ в навчанні та його потенціалу для удосконалення уроків української мови й літератури. Дякую

    ВідповістиВидалити