Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

ОКСАНА КРАМАРЕНКО

15 коментарів:

  1. Дякую Вам, пані Оксана, за створення платформи для здійснення освітньої діяльності з курсу "Інформатика" для учнів 2 - 4 класів НУШ. Безперечно позитивними є представлені матеріали, які дають доступ до використання вчителями відео, інтерактивних вправ, тестів, завдань для самостійної роботи. Згодна, що матеріали слугуватимуть активізації мислення учнів, їх інформативному збагаченню та розвитку медіаграмотності. Запропонована платформа вражає багатим фактичним матеріалом та високою інформативністю. Щиро дякую, шаную Вашу діяльність.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Ніна Берненко7/1/25

      Дійсно, дуже корисно, пізнавально для практичного використання в освітній діяльності. Велика подяка автору платформы.

      Видалити
  2. У сучасних реаліях впровадження інноваційних новинок є надзвичайно цінним. Дякую автору за обмін досвідом та запропоновані практичні матеріали, якими можна послуговуватися, за цікаві ідеї та їх втілення.

    ВідповістиВидалити
  3. Лариса Нестеряк8/1/25

    Сьогодні перед педагогами стоїть важливе завдання - виховати та підготувати молодь, спроможну активно включатися в якісно новий етап розвитку сучасного суспільства, який пов’язаний з інформацією. Навчити учнів за допомогою технічних засобів та інформаційних технологій самостійно шукати, аналізувати та добирати необхідну інформацію, обробляти її, зберігати та передавати - основне завдання уроків курсу «Інформатика». На мій погляд, створена Оксаною Олексіївною інтернет-платформа - це блискучий інструмент для формування інформаційної компетентності учнів. Вона забезпечує відкритість, доступність, публічність та інтерактивність. Для організації взаємодії учня і вчителя можна залучити величезний набір онлайн-засобів. Дякую автору за професійну майстерність, ентузіазм. Бажаю нових звершень!

    ВідповістиВидалити
  4. Тетяна Горбунова9/1/25

    Сайт створений Оксаною Крамаренко - вдалий і цікавий приклад освітньої платформи, створеної на допомогу вчителю. На мою думку, розміщені на ньому матеріали допоможуть у підготовці уроків під час дистанційного навчання та формуванні інформаційної компетентності учнів.

    ВідповістиВидалити
  5. Світлана Блошенко10/1/25

    Цікавий інтерактивний сайт! Дякую автору! Творчих здобутків!

    ВідповістиВидалити
  6. Матеріали сайту «PRO.ЗНАЙКА: інформатика на дистанційці» вражають своєю продуманістю, інтерактивністю та відповідністю сучасним освітнім потребам. Цей курс є чудовим прикладом сучасного підходу до навчання інформатики в початкових класах і стане незамінним ресурсом для учнів, вчителів і батьків, які прагнуть якісного та цікавого освітнього процесу. Дякую за представлені матеріали!

    ВідповістиВидалити
  7. Світлана Цеба12/1/25

    На створеній інтернет - платформі Оксана Олексіївна презентує цікаві та корисні ресурси, онлайн-ігри які допомагають перевірити знання з кібербезпеки, електронні підручники з інформатики, цікаві авторські уроки для початкової школи. Даний контент знайомить з інформаційно комунікаційними технологіями та формує інформаційну компетентність учнів, матеріал буде корисний вчителям під час підготовки до уроків.

    ВідповістиВидалити
  8. Матеріали відповідають віковим особливостям школярів. Ігри забезпечують дієвий спосіб закріплення теоретичних знань через практику. Запропоновані онлайн-ігри є чудовим інструментом для формування навичок кібербезпеки у здобувачів освіти початкової школи. Це дозволяє робити навчання цікавим, безпечним і ефективним.

    ВідповістиВидалити
  9. Наталя Бабіч16/1/25

    Інформатична освіта в Новій українській школі отримує новий поштовх для того, щоб бути інноваційним, захоплюючим, пізнавальним предметом для всіх учнів. Прикладом є цифровий контент Оксани Крамаренко - Платформа «PRO.ЗНАЙКА інформатика на дистанційці». На сайті можна вивчити теми шкільної інформатики для учнів 2-4 класів.
    Матеріали можна використовувати як для повністю дистанційних уроків, так і змішаного навчання, поєднуючи із власними розробками та додатковими ресурсами. Учні молодшої школи — особлива категорія дітей, яка сприймає навчання через гру. Тож вчителю будуть корисними запропоновані інтерактивні вправи, завдання, тести, створені за допомогою ресурсів Learningapps, Wordwall, Google Форм. Це допоможе продумати сценарій онлайн-уроку не лише з ігровими елементами, а й з обов’язковою комунікацією та співпрацею учнів одне з одним. Комбінуйте невеликі теоретичні блоки з цікавими завданнями.
    Здобуті знання, вміння та навички допоможуть учням стати повноправними учасниками інформаційного суспільства. Натхненного професійного зростання Вам, пані Оксано!

    ВідповістиВидалити
  10. "PRO.Знайка: інформатика на дистанційці" — це інноваційний проєкт, який поєднує сучасні технології, інтерактивність і творчий підхід до навчання. Він не лише сприяє якісному дистанційному вивченню інформатики, а й допомагає учням полюбити цей предмет. Така платформа є яскравим прикладом успішної реалізації освітніх цифрових рішень у початковій школі.

    ВідповістиВидалити
  11. Дуже гарний сервіс. Все зроблено доступно і зручно. Важливо, що є можливість завантажувати матеріали, щоб у будь-який момент ними скористатися. Великий плюс у тому, що автор подає інструкції по роботі з ресурсами. Це неабияк полегшує їх практичне застосування. Дякую, пані Оксано, за продуктивну роботу.

    ВідповістиВидалити
  12. Щиро дякую за чудовий матеріал! Ваші уроки інформатики для учнів початкових класів є надзвичайно корисними і захоплюючими. Використання інтерактивних ресурсів, медіаграмотності та авторських фізкультхвилинок робить навчання різноманітним і цікавим. Це справжній подарунок для педагогів, які прагнуть впроваджувати сучасні методи та інструменти в процес навчання. Ваша робота допомагає дітям не лише вивчати інформатику, а й розвивати важливі навички!

    ВідповістиВидалити
  13. Цікаво, корисно, доступно для педагогів, учнів та батьків. Дуже продумано побудовано сайт, упевнена, що вчителі початкових класів та інформатики почерпнуть для себе багато необхідного з цих матеріалів. Дуже дякую Вам за роботу та бажаю творчого натхнення та успіху!

    ВідповістиВидалити
  14. Рубахіна Наталія20/1/25

    Дуже цікава і важлива інформація, корисна для вчителів, велике значення мають інструкції по роботі з ресурсами.

    ВідповістиВидалити