Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Тетяна ЗУЄВА

>

15 коментарів:

  1. Дякую автору статті за корисну інформацію і згодна, що Google Drive є зручним сервісом для створення та зберігання цифрового контенту, який сприяє організації освітньої діяльності, зокрема під час реалізації STEAM-проєктів. А використання Google Docs і Google My Maps допомагає структурувати матеріали, додавати інтерактивні елементи та підвищувати мотивацію учнів до вивчення теми.

    ВідповістиВидалити
  2. Стаття має актуальну тему, оскільки підкреслює важливість використання новітніх сервісів у навчальному процесі. Авторка правильно акцентує увагу на тому, що сучасним учням цікаво навчатися під час реалізації STEAM-проєктів , адже це не лише підвищує пізнавальний інтерес, але й робить навчання більш цікавим та емоційним.
    Успіхів Вам у подальшій роботі!

    ВідповістиВидалити
  3. STEM-освіта увійшла в наше життя, і сьогодні інтеграція предметів - можливість реалізувати основні змістовні лінії по-новому. Чудовий проєкт, чудова мотивація! Дякую автору за цікаві ідеї!

    ВідповістиВидалити
  4. Лариса Політаєва8/1/25

    ТЕТЯНО ВАСИЛІВНО!
    Прийміть слова щирої вдячності за можливість отримати нові цікаві знання щодо STEM-освіти. Завдяки Вашому педагогічному таланту, професіоналізму, компетентності та відданості своїй благородній справі протягом багатьох років, діти отримують міцні знання, розкривають свої здібності і таланти. Низький Вам уклін за Вашу працьовитість, терпіння, індивідуальний підхід і чуйне ставлення до кожного з учнів.
    Творчих Вам успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую Тетяні Василівні за цікавий матеріал. Тема STEM-освіти в наш час дуже актуальна. Учням цікаво навчатись та реалізовувати свій потенціал. Діти показують свої здібності і талант.Від щирого серця бажаю натхнення, творчих успіхів.

    ВідповістиВидалити
  6. Надзвичайно цікавий проєкт! STEAM-підхід дозволяє виховати в дітях гнучкість та критичне, практично орієнтоване мислення. Це дає учням впевненість у їх майбутньому, адже після застосування STEAM-викладання діти матимуть глибоке розуміння того, як жити у сучасному динамічному світі. Бажаю Вам творчого завзяття та успішних учнів.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую Вам, Тетяна Василівна, за безмежно актуальний матеріал STEAM-освіти. Ціную Вашу творчу діяльність і педагогічний талант. Безумовно, Ваші творчі напрацювання слугують створенню умов для високого інтересу учасників навчального процесу до вивчення англійської мови, є джерелом натхнення та творчості. Бажаю Вам подальших творчиї успіхів !

    ВідповістиВидалити
  8. Дякую, Тетяно Василівно, за сучасність та креатив, за те, що поділились досвідом застосування STEM-освіти на уроках англійської мови. Досить цікавий підхід до звичайного уроку, де діти можуть застосувати знання, отримані з інших предметів. Саме такі уроки запам'ятовуються надовго. Успіхів, наснаги та творчості Вам у подальшій роботі!

    ВідповістиВидалити
  9. Віолетта Медведєва9/1/25

    Йти в ногу з часом і змінами в сучасній освіті - це Ваше педагогічне кредо, Тетяно Василівно! Творчо працюючий вчитель - це талановите та успішне покоління в майбутньому. Дякую за нестандартні ідеї застосування STREAM - освіти на уроках англійської мови. Креативних Вам учнів та успіхів в роботі!

    ВідповістиВидалити
  10. Тетяна Дроздова9/1/25

    STEAM-проєкт з англійської мови справив на мене надзвичайно позитивне враження! Він гармонійно поєднує в собі знання з різних дисциплін: англійської мови, географії, фізики, інформатики, математики, мистецтва, технологій та творчого підходу до вирішення проблем. Запропонована ідея проєкту допомагає дітям зануритися у практичне застосування мови та розвивати навички критичного мислення, креативності та командної роботи, навіть на початковому рівні вивчення англійської мови.
    Як завжди, цікаво, творчо, креативно.
    Тетяно Василівно, творчої наснаги та цікавих ідей на педагогічній ниві!

    ВідповістиВидалити
  11. Тетяно Василівно, дякую за цікаві ідеї, втілені у проекті. Це по-справжньому сучасно, креативно, пізнавально. Діти отримали можливість проявити свої уміння працювати в групі, удосконалити навички констуювання , обчислення, активували словниковий запас, занурилися у світ географії, фізики. І найважливішим для дітей, на мою думку, було відчути практичну значущість отриманих знань.

    ВідповістиВидалити
  12. Тетяно Василівно, дякую за змістовний та актуальний матеріал! Ваша стаття розглядає важливість впровадження STEM освіти (наука, технології, інженерія, математика) на уроках англійської мови. Цей інноваційний підхід сприяє розвитку наукових компетенцій та критичного мислення учнів, дозволяючи їм вивчати мову через реальні виклики. Стаття також підкреслює формування технологічної грамотності та розвиток навичок рішення проблем, підготовлюючи учнів до викликів сучасного світу.

    ВідповістиВидалити
  13. Стаття досить всебічно розкриває потенціал цифрового контенту в сучасній освіті. Проект демонструє високий рівень креативності та оригінальності. Дякую за змістовний виклад матеріалу.

    ВідповістиВидалити
  14. Щиро дякую за чудовий матеріал! Реалізація STEAM-проекту на уроках англійської мови, що включає інтеграцію природничих та математичних наук, є надзвичайно корисною для розвитку учнів. Ваше використання ресурсів Google Docs та Google My Maps створює інноваційне середовище для навчання, що значно підвищує мотивацію учнів і дозволяє їм краще засвоїти матеріал. Покрокова демонстрація роботи над проектом допомагає педагогам ефективно організувати навчальний процес і досягти високих результатів у навчанні!

    ВідповістиВидалити