Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Тетяна ПЛЕХАНОВА

9 коментарів:

  1. Анонім7/1/25

    Автор статті ґрунтовно розкрила актуальну проблему щодо формування психологічної компетентності педагога крізь призму збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу. Погоджуюсь з автором, що педагог, який матиме вагому комплексну фахову підтримку, забезпечення соціально-психологічних умов підвищення рівня психологічної компетентності, кваліфіковану, планову реалізацію розвитку ментального, психічного та фізичного здоров’я, зможе суттєво вплинути на розвиток та становлення майбутніх інтелектуалів, патріотів своєї держави.

    ВідповістиВидалити
  2. Психологічна компетентність є необхідною складовою кожного педагога. Адже вона допомагає розуміти усіх, адаптуватися жити у світі ,бути задоволеним професією і життям, підтримувати ментальне здоров'я своє та учнів. Допомагати здобувачам освіти розвивати інтелектуальні здібності та емоційні аспекти. Дякую авторці статті за актуальну і важливу тему. Бережімо ментальне здоров'я! Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  3. Щиро дякую за детальний та глибокий аналіз ролі психологічної компетентності педагога в умовах воєнного стану. Ви влучно зазначаєте, що вчителі не лише навчаються, але й підтримують ментальний стан учнів, допомагають їм адаптуватися до складних умов життя. Важливість розвитку психологічних навичок у педагогів сьогодні стає особливо актуальною, психологічна компетентність є основою ефективного навчання та підтримки психічного здоров'я учнів. Дуже вдячна за висвітлення важливості створення безпечного психологічного середовища і рекомендації щодо підтримки здоров'я як педагогів, так і учнів. Це дійсно необхідна складова для забезпечення успішного розвитку нашої освіти

    ВідповістиВидалити
  4. Людмила14/1/25

    Дякую авторці за розкриття однієї з ключових компетентностей сучасного педагога - психологічної, яка дозволяє розуміти себе та інших учасників освітнього процесу.

    ВідповістиВидалити