Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Юлія РИЖКОВА

12 коментарів:

  1. Юлія Рябокінь7/1/25

    Дуже цікава стаття, яка розкриває надзвичайно важливу тему впливу війни на психіку дітей та дорослих, пропонуючи ефективні техніки першої психологічної допомоги. Авторка вдало поєднує теоретичний аналіз із практичними рекомендаціями, що можуть бути корисними для педагогів, батьків та психологів. Особливу увагу приділено створенню відчуття безпеки для дітей, що є ключовим у подоланні стресових ситуацій.

    ВідповістиВидалити
  2. Руденко Наталя8/1/25

    Дякую за практичні поради, необхідні для роботи!Дійсно, актуальна тема в умовах воєнного часу!

    ВідповістиВидалити
  3. Авторка статті розкриває життєво важливу тему, яка є актуальною для різних вікових категорій людей. Ми маємо навчитися надати першу психологічну допомогу собі, а також допомогти дітям зменшити їхню тривожність, страх й агресивність. У цьому нам допоможуть техніки стабілізації психологічного стану. Дякую за актуальну статтю!

    ВідповістиВидалити
  4. Дійсно, у нинішніх реаліях вчитель має бути озброєний системою психологічних вправ, щоб бути готовим допомогти дитині у будь-якій ситуації. Дякую авторці за корисні техніки.

    ВідповістиВидалити
  5. Інна Базеко12/1/25

    Сьогодні більшість людей перебувають в стані стресу. Для якісного опанування освітнього процесу освітянам потрібно вчасно застосовувати психологічні прийоми під час уроків. Дякую автору за корисну статтю.

    ВідповістиВидалити
  6. Дякую за статтю, яка надзвичайно важлива та актуальна в умовах війни. Ваша стаття справжній дороговказ для тих, хто працює з людьми, що переживають важкі емоційні стани, і особливо для батьків та педагогів, які мають на меті зберегти психічне здоров"я дітей у непростий для нашої країни період.

    Ваша увага до психологічної підтримки дітей, а також до вправ, які можуть стати першим етапом допомоги, справді вражає. Ці прості, але ефективні техніки можуть стати важливою частиною допомоги тим, хто переживає стрес або паніку, і бути потужним інструментом для зниження рівня тривожності. Особливо хочу відзначити важливість доступних ресурсів та порад для батьків, педагогів і психологів, які можуть підтримати дітей на емоційному рівні.
    Пропонований матеріал не лише демонструє ваш досвід, а й надає практичні інструменти, які можуть стати справжньою підтримкою в моменти, коли людська психіка особливо вразлива. Сподіваюся, що ваша стаття знайде широке застосування серед фахівців, а також стане джерелом надії і допомоги для тих, хто цього потребує. Дякую за увагу до теми ментального здоров"я!

    ВідповістиВидалити
  7. Анонім22/1/25

    Юлія Анатоліївна сформулювали корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах. Дякую, автору за цікаву, актуальну та дійсно важливу тему!

    ВідповістиВидалити