Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Тетяна ТИКУЛ

8 коментарів:

  1. Михайло Комар6/1/25

    Дякую за статтю. Спираючись на 9 принципів важко невдало спланувати урок.

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім6/1/25

    Дякую за корисну інформацію

    ВідповістиВидалити
  3. Стаття Тетяни Тикул є цінним внеском у розвиток української педагогіки. Вона надає вчителям практичні інструменти для створення сучасних уроків, які сприяють розвитку ключових компетентностей учнів. Рекомендації автора можуть бути корисними для вчителів усіх предметів і рівнів навчання. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  4. Рекомендую не лише педагогам іноземної мови, а й педагогам іншого фаху активно використовувати запропоновані у статті методи у своїй практиці, аби забезпечити якісну реалізацію завдань НУШ.

    ВідповістиВидалити
  5. Стаття чітко пояснює сутність компетентнісного навчання, підкреслюючи його орієнтацію на застосування знань на практиці, розвиток критичного мислення, самостійності та соціальної адаптивності. Це відповідає сучасним освітнім стандартам і викликам, що базуються на зміщенні акценту з традиційного накопичення знань на формування практичних навичок і ключових компетентностей, які готують учнів до реального життя. Щиро дякую.

    ВідповістиВидалити
  6. Вікторія Крадожон12/1/25

    Стаття детально розглядає принципи проєктування уроків в контексті Нової української школи (НУШ), підкреслюючи важливість компетентнісно-орієнтованого підходу. Особливо цінним є акцент на інтеграції ключових компетентностей у навчальний процес, що є критично важливим для підготовки учнів до реального життя.

    ВідповістиВидалити
  7. Кобрін Вікторія13/1/25

    ПІдтримую автора статті. Компетентнісно-орієнтований підхід є фундаментальним у проектуванні сучасного уроку в контексті Нової української школи (НУШ), оскільки він спрямований на формування у здобувачів освіти не лише знань, а й умінь застосовувати їх у реальному житті.

    ВідповістиВидалити
  8. В умовах побудови європейської України надзвичайно важливим постає питання створення модерної освіти. Ґрунтовна розробка авторки статті нової концепції НУШ надихає впевненністю у формуванні такої європейської освіти в Україні. Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити