Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Аліна ВАКАЛО

4 коментарі:

  1. Громова Н. В.6/1/25

    У статті розкриті умови формування і розвитку психологічної компетентності педагога. Дякую автору за цікаву роботу!

    ВідповістиВидалити
  2. Автор статті детально розкрила тему щодо ролі психологічної компетентності педагога у забезпеченні психічного здоров'я учасників освітнього процесу. Творчого Вам натхнення та успіхів у професійній діяльності!

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую автору статті за порушення актуальних питань щодо ментального здоров'я. Дуже важливою є увага до cтвoрeння мeнтaльнoгo здopoв’я ocвiтньoгo ceрeдoвища, пpoфiлaктику eмoцiйнoго вихoвaння вчитeлiв тa формувaння здорових мiжособистiсних вiднocин серед учнiв.

    ВідповістиВидалити
  4. У статті розглянуто важливість психологічної компетентності педагога як основи для створення безпечного та гармонійного освітнього середовища. Автори акцентують увагу на необхідності розвитку у сучасних педагогів навичок емоційної саморегуляції, стресостійкості та ефективної міжособистісної взаємодії. Особлива увага приділена викликам, які постають перед освітянами, зокрема високому рівню емоційного навантаження, синдрому професійного вигорання та впливу цих факторів на психічне здоров'я. Описано сучасні підходи до психологічної підтримки педагогів, що включають освітні програми, тренінги та реабілітаційні заходи, спрямовані на зміцнення ментального здоров'я. Актуальність статті зумовлена потребою адаптації освітньої системи до сучасних умов, які вимагають підвищення психологічної грамотності педагогів та створення умов для їх професійного й особистісного розвитку. Дякую за увагу до теми ментального здоров"я!

    ВідповістиВидалити