Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Анна СМИРНЯГІНА

14 коментарів:

  1. Тема цікава і актуальна.Нестандартне спортивне обладнання використовується для різноманітності заняття,формування позитивного ставлення до спорту.Це простий і доступний спосіб зробити фізичну активність ефективною і цікавою

    ВідповістиВидалити
  2. Наталя Бабіч, консультант КУ "МЦПРПП КМР"8/1/25

    У своїй статті пані Анна розкриває роль, значення та наводить приклади й види ефективного використання нестандартного обладнання у фізичному розвитку дітей дошкільного віку. Колега вказує на необхідність в якісному застосуванні такого захопливого фізкультурного обладнання, інвентаря для заохочення, пожвавлення рухової активності дошкільників.
    Авторка доводить, що використання запропонованого нетрадиційного спортивного обладнання в різних формах фізичного виховання дошкільників сприяє розвитку фізичних здібностей дітей, зручно і легко застосовується на заняттях та у режимних моментах, прищеплює інтерес, зацікавлення до фізкультури та спорту, стимулює бажання рухатися, брати участь в іграх, дозволяє збільшити щільність заняття, викликає радість та задоволення, знімає психологічний бар'єр у дітей.
    Таке оригінальне обладнання, виготовлене своїми руками, з підручних засобів, додає елемент незвичності, цікавості, викликає у дітей додатковий стимул фізкультурно-оздоровчої роботи, забезпечує емоційну стабільність, усуває тривожність, прокачує СЕЕН.
    Дяка автору! Натхненного професійного зростання Вам, пані Анно! Ціную Ваші практики й досвід.

    ВідповістиВидалити
  3. Олена12/1/25

    Дуже цікава тема!
    Ідея використання нестандартного фізкультурно-спортивного обладнання у дитячих садках є надзвичайно актуальною. Це не лише урізноманітнює фізичну активність дітей, а й сприяє розвитку їхньої творчості, координації рухів та мотивації до занять спортом.
    Діти зазвичай швидко втрачають інтерес до одноманітних вправ, а цікаві та інноваційні елементи, наприклад, обладнання з природних матеріалів, інтерактивні спортивні модулі або навіть саморобні пристосування, роблять заняття яскравими та захопливими.
    Дякую, Вам пані Анна.

    ВідповістиВидалити
  4. Котляренко Світлана13/1/25

    Анна Смирнягіна має великий досвід та використовує сучасні методи. Постійно виготовляє нестандартні матеріали, інвентар, щоб зацікавити дітей і отримати максимальні результати. Кожне заняття - це маленька пригода. Нові враження, які поєднані із фізкультурно-оздоровчими завданнями - забезпечують максимальну результативність. Вдячна автору за поради та практичні рекомендації.

    ВідповістиВидалити
  5. Пані Анна акцентує увагу на важливості використання нестандартного обладнання, що не тільки робить заняття цікавішими та різноманітнішими, але й сприяє розвитку моторики, координації, гнучкості та інших фізичних якостей малечі.
    Одним із найбільш вартісних аспектів статті є опис того, як нестандартне обладнання може бути інтегроване у різні види діяльності, стимулюючи творчий підхід до фізичного розвитку дітей.
    Дякую за цікавий матеріал!

    ВідповістиВидалити
  6. Ольга15/1/25

    Пані Анна розкрила цікаву і корисну тему. У цей час, не просто зосередити та тримати увагу дошкільника на заняттях з фізичної культури. Сучасні діти вимагають щось нового та цікавого. І ось тут на допомогу приходить нестандартне фізкультурне обладнання. Тому ця тема є важливою та актуальною. Нестандартне фізкультурне обладнання не тільки допомагає тримати увагу, а ще й допомагає збільшити щільність заняття, сприяє всебічному розвитку дитини, допомагає в розвитку фізичних якостей дитини.
    Використовувати обладнання можна в будь-якому виді фізкультурно-оздоровчій роботі.
    Нестандартне фізкультурне обладнання висвітлює креативність інструктора з фізичної культури.

    ВідповістиВидалити
  7. Людмила Ткаченко16/1/25

    Стаття присвячена новим підходам до залучення дошкільнят до рухової активності та здорового способу життя. Розглядається стимулювання виконання основних рухів, освоєння різних видів фізичної діяльності та заохочення до самостійних занять спортом. Зазначено використання нетрадиційного фізкультурно-спортивного обладнання для навчання, творчого розвитку, корекції та тестування фізичного стану дітей, що сприяє самоконтролю, ефективності занять і розвитку необхідних навичок.

    ВідповістиВидалити
  8. Анонім16/1/25

    Нашому колективу надзвичайно повезло з таким прекрасним професійним і творчим
    Інструктором з фізкультури. Всі вихованці садочка проходять через всі сходинки і апробовують весь спортивний інвентар,
    руханки, естафети і квести за роки
    відвідування. І з кожним роком воно удосконалюється. Анна Валеріівна охоче ділиться досвідом з колегами, залучає батьків до співпраці, закладає основи формування здорового способу життя з
    раннього віку. Дякую за таку змістовну і
    глибоку роботу.







    ВідповістиВидалити
  9. Оксана Разводовська18/1/25

    Погоджуся з думкою, що нашому колективу поталанило з таким творчим інструктором з фізкультури, і додам, що більше пощастило дітям. Використання нестандартного обладнання, його мобільність, можливість трансформуватись захоплює вихованців, перетворює заняття на цікаву гру, сприяє підвищенню інтересу в дітей до різних спортивних ігор і фізичних вправ.

    ВідповістиВидалити
  10. Елена Горинова19/1/25

    Анна Валеріївна зачаровує дітей на своїх заняттях новими підходами та зацікавлює їх . Кожне заняття це як казкова пригода з новими героями,яке дуже цікаве як для діток так і для вихователів. Креативності та творчих успіхів вам!

    ВідповістиВидалити
  11. Анна Валеріївна, Ваша робота з дітками переконливо демонструє, як інноваційний підхід до фізичного виховання може розвивати не лише фізичні якості, а й творчі здібності, зацікавлюючи дітей у здоровому способі життя.
    Дякую за корисний матеріал та чіткі рекомендації щодо практичного впровадження!

    ВідповістиВидалити
  12. Чудово, креативно! І не лише на папері, а й в житті. Анна Валеріївна - талановитий педагог, який постійно знаходиться в активному пошуці нових ідей, виготовляє та активно використовує це обладнання в роботі з дітьми. Дякую Вам за Вашу працю! Так тримати!

    ВідповістиВидалити
  13. Пробудити інтерес до різних видів фізкультурних вправ, занять, спортивних ігор – головне завдання інструктора з фізкультури. Анна Валеріївна чудово справляється з цим завданням за допомогою стандартного і зробленого своїми руками обладнання. Педагог постійно знаходить нові ідеї й успішно втілює їх у роботу. Це приносить величезну користь і задоволення маленьким фізкультурникам. Натхнення і подальших успіхів, пані Анно!

    ВідповістиВидалити
  14. Анна Валеріївна креативний, сучасний педагог, який з легкістю поринає в нові технології та використовує їх у своїй роботі. Завжди творчо підходить до організації фізкультурно-оздоровчої роботи. Використовує нестандартне обладнання, зацікавлює дітей, викликає інтерес до фізичних вправ, спорту, здорового способу життя та отримує максимальний результат. У таких вправах та іграх діти не лише вправляються в різних видах рухів, а й навчаються долати страх, бути сміливими та спритними.
    Щиро дякую за актуальну статтю. Тільки вперед♥

    ВідповістиВидалити