Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Олександра РЕЗЧИКОВА

4 коментарі:

  1. Не можу не погодитися, що в сучасних умовах багато говориться про психологічну компетентність педагогів, підкреслюється її ключова роль у збереженні ментального здоров'я як самих вчителів, так і учнів. Дякую автору статті, що поділилася надбаннями колег свого закладу щодо формування ментального здоров'я.

    ВідповістиВидалити
  2. Освітяни стикаються із серйозними професійними та емоційними викликами. Саме розвиток таких навичок, як емоційна саморегуляція та конфліктологічна грамотність, дозволяє вчителям зберегти своє психічне здоров’я та підтримувати учнів у складних ситуаціях. Дякую за практики і методики , які допомагають створенню гармонійного навчального середовища.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую за актуальну статтю, яка висвітлює важливість психологічної компетентності педагога, особливо в умовах, коли стрес та інші сучасні виклики стають невід’ємною частиною нашого життя. Ваша стаття надає чітке розуміння того, як емоційна саморегуляція, конфліктологічні навички та підтримка ментального здоров’я можуть позитивно впливати на атмосферу в класі та загальний розвиток учнів. Спільна робота педагогів, психологів і батьків створює той здоровий простір, в якому важливо не лише навчати, а, головне, надихати та мотивувати. Дякую за увагу до проблеми збереження та зміцнення ментального здоров"я!

    ВідповістиВидалити
  4. Анонім20/1/25

    Галина Ткач. В усі історичні епохи вчитель завжди репрезентував виховну функцію суспільства. Стаття демонструє сучасні підходи до виховання та начання.Спільна робота всих учасників навчального процесу створює умови збереження ментального здоров'я. В сучасних умовах стаття актуальна.

    ВідповістиВидалити