Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Людмила ГАДОМСЬКА

8 коментарів:

  1. Актуальна та змістовна стаття, яка змушує задуматися, про що ж потрібно турбуватися в першу чергу. Автор вдало розкрила дану тему, змогла досконало підібрати влучні вислови.

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім7/1/25

    Цікаво вихователь окреслила основні умови ментального здоров'я. Звичайно, ментальне здоров'я педагога впливає на ментальне здоров'я дітей, а тому саме педагогу потрібно мати ментальне здоров'я.

    ВідповістиВидалити
  3. Щиро дякую за цікаву статтю про значення психічного здоров'я в умовах сучасних викликів. Ви влучно підкреслили, що психічне здоров'я — це не тільки фізичне благополуччя, але й здатність справлятися зі стресом, що особливо актуально для дітей у час війни. Психологічна компетентність педагога стає рушійною силою у створенні фактора безпечного й підтримуючого середовища для дітей та сприяє їх психоемоційному благополуччю. Пропозиції щодо психологічної підтримки, організації та взаємодії з батьками є надвичайно важливими для формування здорового та гармонійного освітнього середовища. Дякую за увагу до теми збереження ментального здоров"я!

    ВідповістиВидалити
  4. Олена17/1/25

    Чудова стаття, яка підкреслює важливість підтримання ментального здоров'я як педагога, так і його вихованців.

    ВідповістиВидалити
  5. Анонім17/1/25

    Автор в даній статті доступно розкрила проблему підтримання ментального здоров'я в закладі дошкільної освіти і педагогів, і дошкільників, адже питання ментального здоров'я - актуальне питання сьогодення.
    Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  6. Ірина БОГУН17/1/25

    У своїй статті Людмила ГАДОМСЬКА розкрила значення психологічної компетентності вихователя як необхідної складової збереження ментального здоров'я учасників освітнього процесу. Вихователь чітко проаналізувала компоненти психологічної компетентності вихователя та її роль у збереженні ментального здоров'я дітей, створенні сприятливого освітнього середовища та уміння керувати своїм психічним станом.

    ВідповістиВидалити
  7. Наталя17/1/25

    Ментальне здоров'я на часі дуже важлива та актуальна тема. Автор статті дуже змістовно її розкрила. Дякую за вашу працю.

    ВідповістиВидалити
  8. Тема психологічної компетентності вихователя є надзвичайно важливою, адже від неї залежить емоційний комфорт і ментальне здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Ваша стаття містить цінні ідеї для практичного застосування.

    ВідповістиВидалити