Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Оксана ЯШАН, Людмила ГОНЧАРЕНКО

12 коментарів:

  1. Дякую авторам статті за корисну інформацію та ґрунтовно проаналізований аналіз впливу війни та пандемії на початкову освіту, зокрема на реалізацію концепції нової української школи. Автори пропонують адаптивні педагогічні стратегії для подолання освітніх втрат, що сприяє збереженню якості навчання та гармонійному розвитку учнів у складних умовах.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за висвітлення даної теми,яка є у сучасних раіліях

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую за висвітлення даної теми. Дійсно, освіта постійно потребує розвитку, вдосконалення, використання сучасних новацій, співпраці з усіма учасниками освітнього процесу. І часто це все є викликом, що "лягає на плечі" педагога. Тож, хай всі трансформації будуть на користь, легкість, ментальну цілісність, взаєморозуміння та хороший результат.

    ВідповістиВидалити
  4. Лукина Катерина6/1/25

    Дякую авторам за детальне висвітлення даної теми.

    ВідповістиВидалити
  5. Стаття є надзвичайно актуальною та корисною для сучасних вчителів. Автори розкривають не лише теоретичні основи , але й надають конкретні педагогічні стратегії, що спрямовані на подолання освітніх втрат. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  6. Лариса Політаєва8/1/25

    Щиро дякую за роботу! Стаття актуальна, змістовна, практична, доступна! Бажаю Людмилі Віталіївні подальших творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  7. Автори матеріалу висвітлили надзвичайно актуальну тему та слушно вказали на необхідність системного та комплексного підходу у вирішенні питань подолання освітніх втрат. Такий підхід має сприяти підвищенню мотивації учнів у подоланні труднощів під час освітнього процесу , які спричинені об'єктивнимита суб'єктивними чинниками сьогодення.

    ВідповістиВидалити
  8. Дякую колегам за висвітлення актуальної теми, слушно вказали шляхи подолання освітніх втрат через використання успішних педагогічних стратегій на основі практичного підходу свідомих педагогів. Розглянули адаптивні шляхи до організації освітнього процесу, врахували сучасні реалії, та представили приклади практичних рішень, які сприяють збереженню якості освіти й всебічного розвитку учнів.Бажаю успіхів, натхнення, емоійного перезавантаження!

    ВідповістиВидалити
  9. Катерина Сукачова8/1/25

    Дякую, Людмило. Матеріал статті цікавий, корисний, актуальний. Колего, слушно висвітлюєте підхід у вирішенні питань подолання освітніх втрат, який сприяє підвищенню мотивації здобувачів освіти у подоланні труднощів під час освітнього процесу сьогодення.
    Успіхів і натхнення.

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую колегам за статтю, практичні поради, спрямовані на вирішення проблеми освітніх втрат. Дійсно, зараз необхідно об'єднати зусилля педагогів, батьків, громади, держави, адже не тільки новітні методики сприяють успішному навчанню дітей. Емоційний стан і дітей , і дорослих, які їх оточують, дуже важливі. Також потрібно пам'ятати і про матеріальне забезпечення .

    ВідповістиВидалити
  11. Освітні втрати — це реалії, з якими доводиться змиритися мало не кожному українському вчителю. І, звісно, не просто змиритися, а шукати способи виправити ситуацію на краще. Дякую за цікавий, корисний та актуальний матеріал!

    ВідповістиВидалити
  12. Дякую за цікаву та корисну статтю. На даний час ця тема дуже актуальна.

    ВідповістиВидалити