Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок – 2025. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Юлія МЕЗЕНЦОВА

14 коментарів:

  1. Повністю погоджуюся з автором статті. Якщо діти є активними учасниками процесу, то це значно підвищує їх мотивацію до дотримання певних правил. Дякую за змістовну інформацію.

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім8/1/25

    Цікаво прочитати досвід впровадження культури демократії в дошкільну освіту. Це крок до європейської освіти, який вдало поєднає кращі традиції української освіти з європейськими стандартами.

    ВідповістиВидалити
  3. Віра Грінченко8/1/25

    Пишаюся, що педагоги володіють найкращими методиками роботи з дітьми, впроваджують передовий педагогічний досвід у свою педагогічну діяльність. Успіхів

    ВідповістиВидалити
  4. Людмила Бондар8/1/25

    Цікавий досвід, змістовна публікація. Автор впроваджує культуру демократії в роботу з дітьми дошкільного віку враховуючи їх психологічні особливості розвитку та потреби.

    ВідповістиВидалити
  5. Анонім8/1/25

    Автор статті доступно та змістовно розкрила актуальну тему.
    Адже важливо навчити дітей з повагою відноситися один до одного, бути толерантними, слухати та зважати, як на свої потреби, так і потреби інших. Вміти вільно висловлюватися та мати свою думку.
    Дякую за інформативну статтю!

    ВідповістиВидалити
  6. Наталя Бабіч14/1/25

    Вміння вирішувати проблеми є основою самозарадності дошкільнят. Почати ходити, навчитися говорити, комунікувати про свої потреби, дотримуватись правил, грати в командні ігри і, в тому числі, програвати – досвід, який здобуває дошкільник. Завдяки цьому дитина стає більш стійкою до нових умов, вчиться робити вибір, а також пізнає основи інтегрованого навчання. Завдання педагога – заохочувати бажання дитини до вирішення проблем, створення певних правил, домовленостей, дотримання їх умов, а також формувати сприятливе середовище для цього.
    Що може зробити педагог у закладі дошкільної освіти? Дослухайтесь до порад ПРОФІ-вихователя - Юлії Мезенцової. Вірю, що кожний педагог зможе творчо використати рекомендації пані Юлії й додати до них власні знахідки й напрацювання.
    Дяка автору! Натхненного професійного зростання Вам, пані Юліє! Ціную Ваші практики й досвід.

    ВідповістиВидалити
  7. Людмила Ткаченко16/1/25

    У статті авторка розповіла про створення безпечного соціального середовища в закладі дошкільної освіти, дала визначення правил взаємодії та ставлення дітей до своїх прав і прав інших. Проаналізувала важливість встановлення сприятливих умов для соціального розвитку дитини в групі, а також представлені методи, засоби та підходи, що сприяють безпечному спільному перебуванню дітей у ЗДО.







    ВідповістиВидалити
  8. Олена17/1/25

    Автор змістовно розкрила таку актуальну тему. Дуже цікаво та пізнавально.

    ВідповістиВидалити
  9. Оксана Бобкова17/1/25

    Стаття Юлії Сергіївни розкрила зміст створення безпечного освітнього середовища,яке є дуже важливим під час перебування дітей у дошкільному закладі для повноцінного освоєння дітьми правил взаємодії в соціумі та безпечного ставлення,як до себе та інших.
    Дякуємо за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  10. Рябченко Яна Ігорівна17/1/25

    Автор в своїй статті змістовно та доступно розкрила питання створення безпечного соціального середовища, правил спільної взаємодії, ставлення дитини до своїх прав та прав інших осіб. Дуже вдало проаналізовано важливість створення в закладах дошкільної освіти правил створення сприятливого соціального середовища.
    Дякую за таку змістовну та цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  11. Ірина БОГУН17/1/25

    У своїй статті Юлія МЕЗЕНЦОВА звернула увагу на те, що сучасний ЗДО базується на демократичних цінностях та повазі до основних прав людини і створює умови для максимальної участі в освітньому процесі усіх дітей. В освітньому середовищі формуються міжособистісні взаємини дитини з однолітками, педагогами, батьками, іншими людьми, причетними до освітнього процесу. Юлія Сергіївна з власного досвіду роботи описала, як створення правил у роботі з дітьми дошкільного віку сприяє комфортному та безпечному перебуванню дітей у групі ЗДО з повагою один до одного та почуттям поваги до себе.

    ВідповістиВидалити
  12. Людмила Горбатова17/1/25

    В своїй статті Юлія Сергіївна розкрила сучасний підхід до виховання дітей, створення безпечного простору де бу враховуються демократичні цінності та повага до прав дитини.
    Вихователь і діти виступають в ролі партнерів.

    ВідповістиВидалити
  13. Наталя17/1/25

    Цікава та актуальна тема. Дякую автору за змістовну статтю

    ВідповістиВидалити
  14. Дякую за актуальну статтю! Ви вдало висвітлили важливість формування культури демократії у дошкіллі та створення правил для комфортного й безпечного середовища. Матеріал стане корисним для педагогів.

    ВідповістиВидалити